24.2.15

New Impressions: Golden Rose "Brown Line" Eyeshadow Palette


(EN)

Impulsive purchases are my guilty pleasure. Most of the time they are disappointing, today, however, I’m sharing with you one of the almost good ones.

I have been looking for an everyday eyeshadow palette for a while now. And recently I stumbled upon Golden Rose “Brown Line” eyeshadow palette. There are five shades in this one:
 • Shade #1: bright beige which is perfect for highlighting.
 • Shade #2: darker beige color that I use as a base.
 • Shade #3: warm medium dark bronze color.
 • Shade #4: richer and deeper bronze color (perfect for green eyes).
 • Shade #5: dark brown color.

All these shades are perfectly complementary for each other. They are highly pigmented and long lasting. If you like more intensive look, you’re going to need more product, though. The packaging is convenient to use, but the applicator is completely useless.

All in all, I would rate this palette 3/5. It’s not life changing, but the shades themselves are not bad at all.


(LT)

Tenka pripažinti, kad impulsyvūs pirkiniai yra mano kasdienybės palydovai. Dažniausiai (deja) tenka jais nusivilti, bet šį kartą su jumis dalinuosi beveik pasisekusiu pirkiniu.

Jau kurį laiką dairiausi šešėlių paletės, kuri tiktų kasdieniam makiažui, tačiau nebūtų per daug nuobodi. Ir štai už mano akies (tiesą sakant už rankinuko) užkliuvo Golden Rose „Brown Line“ paletė. Šią liniją sudaro penkios šešėlių spalvos:
 • Pirmoji spalva: šviesi, nugesinta šviesiai gelsva spalva (beige), kuri puikiai tinka akcentavimui.
 • Antroji spalva: tamsesnė beige spalva, kurią naudoju kaip pagrindą.
 • Trečioji spalva : vidutinio tamsumo šilta bronzos spalva.
 • Ketvirtoji spalva: sodresnė ir gilesnė bronzos spalva (puikiai tinka žalios spalvos akims).
 • Penktoji spalva: tamsiai ruda spalva.

Šešėlių spalvos puikiai papildo viena kitą, nėra nė vienos spalvos, kuri iškrenta iš konteksto.  Spalvos yra gerai pigmentuotos ir lengvai dengiasi, tačiau norint intensyvesnio įvaizdžio tenka produkto panaudoti daugiau. Dienos eigoje šešėliai išlieka savo vietoje, tačiau vakare jau subėga į raukšleles.  Pakuotė patogi naudoti, bet aplikatorius visiškai nevertas dėmesio.  Neįsivaizduoju kaip naudojant tokį šepetėlį galima kokybiškai pasidažyti. Tik padarius nuotraukas blog‘ui šepetėlis pasisveikino su šiukšliadėže.

Viską apibendrinusi šią šešėlių paletę vertinčiau 3/5. Nieko stebuklingo, bet ir peikti per daug nėra už ką. 6 komentarai:

 1. Man Golden Rose šešėliai primena vaikystę, pamenu, mama turėjo dėželę, pilną įvairiausių spalvų.. Na, o ši paletė atrodo modenesnė tiek pakuots dizainu, tiek atspalviais, man itin gražiai atrodo vidurinis, turėtų gerai kontrastuoti su mėlyna akių spalva

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ši paletė, sakyčiau, universali. Tinkanti visom akių spalvoms. Mano pačios akys žalios - šie šešėliai tai dar labiau paryškina. Teko išbandyti šią paletę ir mėlynoms akims - spalvos taip pat papildo viena kitą :)

   Panaikinti
 2. Aš išvis nesuprantu, kam jie deda visokius apgailėtinus šepetėlius į paletes. Labai retais atvejais juos iš tikrųjų galima naudoti...:D Na, bet spalvos tikrai neblogai atrodo... Manau, kad kasdieniam-darbiniui makiažui - pats tas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš irgi nesuprantu! Gadina bendrą produkto įvaizdį :) Nors, tiesą pasakius, anksčiau tokie šepetėliai gi atrodė normalūs, o dabar... :D

   Panaikinti
 3. Man labai grazios spalvos! Is tiesu, niekuomet nebandziau Golden Rose seseliu, bet esu turejusi ju nuostabiu lupu produktu. Tikrai verta demesio kompanija.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Čia taip pat mano pirmieji mėginti Golden Rose šešėliai - universali paletė už prieinamą kainą, tad nenusivyliau :) Gal rekomenduotum kokius lūpų produktus verta pabandyti? :)

   Panaikinti