3.2.15

Everything Is Better In Marsala

MAKE UP FOREVER Artist Shadow

CHARLOTTE TILBURY K.I.S.S.I.N.G Lipstick - Stoned Rose

Sleek Blush in Flushed
(EN)

“Sensual and appealing, Marsala is a compelling and cordial tone that nurtures; exuding confidence and stability while feeding the body, mind and soul,” the color experts at Pantone said in their announcement.

This earthy red has wine and a very warm brown underneath, which gives the feeling of groundedness, strength, and confidence.
Personally I think it‘s a beautiful color, and I certainly will be wearing it in 2015. How about you?

(LT)

„Marsala yra gundantis, šiltas ir patrauklus tonas, kuris įtikina ir subrandina. Trykštantis pasitikėjimu ir stabilumu,  maitinantis kūną, mintis ir sielą.“ Taip sakė Pantone spalvų ekspertai savo skelbime.

Ši žemiška raudona spalva turi raudono vyno ir labai šiltos rudos spalvos tonus. Ši kombinacija suteikia pasitikėjimo savimi bei stiprybės. Manau, kad 2015-aisias Marsala bus populiari mano kosmetikos krepšelyje bei spintoje. O ką manai Tu?5 komentarai:

 1. Laaabai graži spalva. Jau kuris laikas dairausi panašaus atspalvio akių šešėlių įsivaizduodama, kad turėtų tikti prie žalių akių :)


  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ši spalva labai palanki žaliaakėms, nes raudoni tonai išryškina žalią akių spalvą :) Manau, svarbu nepadauginti, kad akys neatrodytų pavargusios :)

   Panaikinti
 2. Va va, aš irgi tokių šešėlių ieškau, nuostabi spalva, gražiai tinka prie visų neutralių rusvų tonų..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sutinku su Tavimi, man ne tik spalva labai graži, bet ir jos pavadinimas labai skambus :)

   Panaikinti
 3. Sveika, nominavau Tave iššūkiui, ką rinktumeisi? :) Jei įdomu prašom atsakyti į klausimus prieš tai paskaitant štai čia: http://www.aureliabu.lt/2015/02/issukis-ka-rinktumeisi.html :)

  AtsakytiPanaikinti