8.11.14

Let's rock some red lipstick!Red lips will always be associated with femininity, elegance and freedom. Many girls are afraid to wear red lipstick because they think they can’t  pull it off. Ladies and gentleman – every girl can rock red lips!  All you need to know is which undertone suits you the best.

Raudonos lūpos asocijuojasi su moteriškumu, elegancija ir nepriklausomybe. Ne kiekviena mergina ryžtasi  ryškioms, prisirpusių vyšnių spalvos lūpoms, nes mano, jog šis įvaizdis joms netinka. Ponios ir ponai, skelbiu : raudonas lūpdažis tinka visoms! Tereikia žinoti kokį atspalvį rinktis, kad spalva tobulai tiktų prie Tavo odos atspalvio.

The best way to learn your skin type is to take a look at your veins. If they are similar color like  in a picture below and your skin has  yellow, gold  or peach tinge your skin type is warm. This means that warm toned red lipsticks and gold jewelry looks the most flattering on you.

Geriausias būdas sužinoti savo odos tipą yra žvilgtelėjus į savo rankų kraujagyslių spalvą. Jeigu jų spalva yra panaši į spalvas, kurias matai paveikslėlyje ir, jeigu Tavo oda turi gelsvo, auksinio ar persiko atspalvio - Tavo odos tipas yra šiltas. Tai reiškia, kad Tau labiausiai tinka šilto tono raudoni lūpų dažai ir auksinės spalvos papuošalai.


If your veins are similar colour to this : 

Jeigu Tavo kraujagyslių spalva panaši į tokią: 

 You should wear cool toned red lipstick and silver accessories.

 Tau reiktų rinktis šalto atspalvio raudonus lūpų dažus ir sidabrinio atspalvio aksesuarus.

There's also neutral skin type, when you cant' really tell what color your veins are. This  means you can rock both : cool and warm undertoned red lipsticks. Lucky you!

Taip pat yra neutralus odos tipas. Jeigu Tu negali nusakyti, kokios spalvos yra tavo kraujagyslės, tai reiškia, kad Tau tinka  šilto ir šalto atspalvio raudoni lūpų dažai. Tau pasisekė! 

Here are some cool and warm undertoned red lipstick swatches: 

 Štai keletas šilto ir šalto atspalvio raudonų lūpų dažų pavyzdžių:What are your favourite red lipstick?

Koks tavo mėgstamiausias raudonas lūpdažis?

                                                            

2 komentarai:

  1. I love berry red lipstick! It's such a flattering colour, and a classic to! Great post, thanks for sharing :)

    http://www.skinnybelle.com/

    AtsakytiPanaikinti