5.10.14

What's your latest purchase?/ Koks Tavo paskutinis pirkinys?


Hello everyone,

Since it's already October and evenings are getting longer and darker, it's more likely to get bored more often. So if you have a minute to spare I recommend you  to have a look at  my new make up bag additions and maybe add something to your "Must have" list :)

Ilgais rudens vakarais, po sunkios dienos ar nuobodulio minutėmis, kai norisi atsipalaiduoti, siūlau pasmalsauti ir pasidairyti kas naujo mano kosmetikos krepšelyje ir galbūt papildyti savo "Must have" sąrašą :)PUPA MILANO BRONZING POWDER


I was in a desperate need of a new bronzing powder since my old one was  smashed into pieces. It's my first time testing PUPA MILANO 4SUN BRONZING POWDER but I was pleasantly surprised by the quality of this product. It gives natural glowy tan without orange looking skin. You can also choose how dark you want it to be by mixing the colours.

Kadangi savo senąją bronzinę pudrą sudaužiau į šipulius, teko ją pakeisti nauja. Pirmąjį kartą išbandžiau PUPA MILANO 4SUN BRONZING POWDER ketvertuką. Suteikia veidui gyvybingumo ir natūralaus įdegio vaizdą be oranžinio atspalvio. Norint galima pasirinkti spalvos intensyvumą, kas, mano nuomone, yra didelis privalumas.PUPA MILANO BRONZING POWDER

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair shampoo, conditioner, mask and Beauty Balm. I can't tell much about these products yet, because I haven't used them enough. My first impression was good - my hair was soft and nourished. If you would like more information about these products, please, leave a comment bellow.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair šampūnas, kondicionierius, kaukė ir BB plaukų kremas.

Kol kas apie šią liniją daug pasakyti negaliu, nes naudoju dar neilgai, bet pirmas įspūdis geras. Plaukai švelnūs ir paslankūs, nelieka nemalonaus riebumo pojūčio. Jeigu manai, jog šis produktas vertas platesnio aprašymo - palik komentarą su klausimais, į kuriuos visada atsakysiu.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair hair care line.

What's your latest purchase?

Koks Tavo paskutinis pirkinys?

2 komentarai:

 1. Pupa bronzinė pudra atrodo gražiai:) Kadangi paprastai vaikštau tik į Drogą, kur Pupa nėra, teko mėginti tik vieną produktą - birią-sausą pudrą. Bet tai buvo taip seniai, jog dabar apie šią kosmetiką išvis neturiu nuomonės :) Gal esi turėjusi kažką labai verto dėmesio ir rekomendacijų? :)


  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nesu ir aš daug ko bandžiusi iš PUPA kosmetikos, bet jau beveik metus naudoju Glossy Lips 200 Chiffon Pink Nude lūpų blizgesį (https://www.pupa.it/eng/make-up/lips/Product/glossy-lips_31.aspx). Pirmas įspūdis buvo nelabai geras, nes konsistencija pasirodė per daug tiršta ant lūpų ir matėsi tepimo linijos. Po kelių dienų nuomonė pasikeitė į gerąją pusę. Blizgesys kelias valandas laikosi ant lūpų taip pat nebesimato tepimo linijų, kurios iš pradžių erzino, žinoma, svarbu nepadauginti produkto. :) Kartais naudoju jį vietoj lūpų balzamo, nes jaučiamas maitinimo poveikis ( sudėtyje yra argano aliejaus). Kvapas taip pat malonus ir neįkyrus :) Nuomonė subjektyvi, bet jeigu kada nors norėsi išbandyti PUPA - rekomenduoju šį lūpų blizgesį :)

   Panaikinti