24.10.14

Dressing gown coat / Paltas - chalatas?

WOOL COAT WITH BELT FROM ZARA
Hello everyone,

So yesterday I was browsing Instagram ( as usual) and stumbled upon this stylish but kind of unusual outfit, which was mainly accentuated on a coat, or shall I say "dressing gown coat"? I couldn't think anything else but "that's exactly how I look when I step out of a shower". I have  no doubt that it's ridiculously comfy ( as dressing gowns usually are ), but I wouldn't dare to go outside wearing this coat. Of course, taste is a purely  subjective and I'm in no way fashion critic. What do you think about this dressing gown coat? Yay or nay?


Taigi vakar ( kaip įprasta) naršiau Instagram'e ir akis užkliuvo už stilingo, bet gana neįprasto derinio, kurio pagrindinis akcentas buvo šis paltas. Negalėjau galvoti apie nieką kitą tik - aš atrodau beveik taip pat, kai išeinu iš vonios. Net neabejoju, kad šis paltas be galo patogus (kaip ir chalatas), bet aš neičiau su juo toliau negu iš vonios į lovą. Skonis - subjektyvus dalykas ir aš jokiu būdu nesu mados kritikė, tik išreiškiu savo nuomonę. Man įdomu, ką apie tokį paltą manai Tu? Must have ar No way?

                                                                                        Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This Share on Google Plus Share on Tumblr

                         Follow on Bloglovin

Click here to read my previous post "Best Blog Awards"

2 komentarai:

  1. Aš manau, kad daug prie to "chalatinio" įvaizdžio prisideda ir palto spalva :) Mano žieminis paltukas labai panašaus silueto, tiesa, kiek trumpesnis ir samanų žalumo. Kažkaip jokių asociacijų su chalatu jis nekelia (o šis pilkas ir tiesų kiek primena ankstyvą rytą ir vonią :D). O kalbant apie praktiškumą, labai džiaugiuosi savo paltu ir tuo, kad nereikia sagstytis milijono sagų, tik susisiautei, susirišai diržu ir viskas!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Taip, labai daug kas priklauso nuo spalvos ir netgi pačios medžiagos. Aš, kai pamačiau būtent šį paltą man kilo tik viena mintis -chalatas :D Tačiau pažiūrėjus kitos spalvos modelius, nuomonė šiek tiek pasikeitė :)

    AtsakytiPanaikinti